Op. Dr. Oğuz Kaan Önder Kimdir?

1984 yılında Ankara’da doğdu. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladı. Tıp eğitimini tamamladıktan sonra Erzurum Atatürk Üniversitesi Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık ihtisası aldı.

10 yılı aşkın süredir sadece burun estetiği ve sağlığı ile ilgilenen Op. Dr. Oğuz Kaan Önder bugüne kadar dünyanın ve Türkiyenin her yerinden gelen burun estetiği ve revizyon burun estetiği hastalarını çok yüksek bir başarı oranı ile yeni sağlıklı burunlarına kavuşturmuş ve rinoplasti konusunda ileri derecede tecrübeye sahip olmuştur. Özellikle hem Türkiye hem de yurtdışında çok yüksek hasta memnuniyeti olması ile tanınmıştır.

 

Burun estetiğinde ileri teknikler, yeni felsefelerin ağırlıklı olarak konuşulduğu ve piezo teknolojisi ile canlı cerrahilerin yapıldığı konferanslara her yıl davet edilmektedir.

 

Özellikle tüm dünyada rinoplasti konusunda en sorunlu konular olan:

• Burun Ucunun Düzeltilmesinde Alar Greftler

• Tip immobilizasyonu için kullandığı özel sütür teknikleri

Revizyon burun estetiği ameliyatlarında kaburga kıkırdağının daha az iz ve ağrı ile alınmasını sağlayan:

• Endoskopik Kaburga Kıkırdağı Alınması

Burun kemiklerinin kırılmadan şekillendirilmesi konusunda:

• Piezo Rinoplasti yöntemiyle Kemik Şekillendirilmesi

konularıyla ilgili tecrübesiyle tanınır.

Çalışma Felsefesimiz

  • Hastalarımızın istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, onlara sabırlı ve tecrübeli bir ekip ile hem ameliyat öncesi bilgilendirmeler ve analizlerde hem de ameliyat sonrasındaki iyileşme, bakım ve kontrol süreçlerinde en iyi şekilde ve onların ihtiyaçlarına göre hizmet vermek çalışma felsefemizin temelini oluşturur. Burun estetiği ve sağlığı konusunda özelleşmiş olarak uzun yıllardır bir arada çalışan bir ekibimizin olması, hem sağlıklı hem de güzel bir burna sahip olmak için bize başvuran hastalarımızın problemleri, kaygıları ve isteklerine daha hassas olmamızı ve bu şekilde kişiye özel bir yaklaşım ile ameliyat sürecini planlayabilmemizi sağlıyor. Bu güne kadar kliniğimizi tercih eden hastalarımızın takımımıza öğrettiği en önemli şey her hastanın karşısında özgüvenli, sabırlı profesyonel bir ekip görmesi gerektiğidir.
  • Cerrahi olarak felsefemiz ise her hasta için alınabilecek en iyi sonucu almak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktır. En iyi sonucu alabilmek için ameliyatı mutlaka en ince ayrıntısına kadar hastalarımız ile birlikte kişiye özel planlarız.
  • Ameliyat öncesindeki bilgilendirme ve planlamalarının eksiksiz olması, ameliyat sırasındaki konfor ve güvenlikleri, ameliyat sonrası dönemde takip ve kontrolleri için hastalarımızın hizmetindeyiz…